Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Győrben kripto-ügyekben...

Győrben kripto-ügyekben jártas emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Győrben vagy Győr környékén szeretnék találkozni olyan emberrel, aki benne van a kripto-ügyekben. Millió kérdésem lenne és nagy részükre nem találok vagy nem kielégítő választ találok csak a neten.

Szuper lenne olyan embert megismerni, aki már vett ÉS adott el kriptopénzt, váltott vissza fiat pénzre és ki is utalta a számlájára.



2021. febr. 1. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem az aki vett mar es tudja mi hogy mukodik nem fog egy ismeretlennel talalkozni csak ugy... 5 dollar wrench attack...
2021. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amugy meg a neten minden de minden fent van a cryptoval kapcsolatosan, teljesen transzpanens rendszeren mukodik... Lehet hogy a googlet nem tudod hasznalni?
2021. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es

Senki sem állította hogy minden információt ingyen kérnék.

2-es TUDOM, hogy fent van minden és az ezer éve lejárt szöveggel sem te ismertettél meg, hogy a google a barátom...


Csak hogy érthető legyen olyan célzott kérdéseim lennének hogy melyik platform a

-legbiztonságosabb

-milyen tárcát javasol

-melyik oldalon ideális, alacsony a jutalék

-melyik oldalon a legnagyobb a választék a kriptók közül

-melyik oldal a legmegbízhatóbb kifizetés szempontjából

-melyik oldal a megfelelő daytradehez, swingtradehez illetve hosszútávó spekulációhoz

stb stb stb



Kérlek titeket ha nem tudtok segíteni, akkor inkább ne szóljatok hozzá, mert annak semmi értelme nincs az égvilágon. Köszöntem.

2021. febr. 1. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Kraken, coinbase.

Hasznalj cold walletet, vagyis veszel 1 ledgert francaorszagbol.

Ha kis tokevel szorakozol ( 500k alatt nyugodtan bent hagyhatod tozsden, semmi baja nem lesz ( sokat valtoztak a tozsdek a gox ota, szerintem kissebb tozsden a kockazatod mint egy online hot walletbe ))

Azert ezeket mondtam mert en ezeket hasznalom, millios tetel utan vettem ki a penzt tozsderol, ledgerbe, most kb 300k van tozsden bent (bittrexen) amit nem piszkaltam tobb mint 2 eve )

2021. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es köszi a választ.

Az utolsó mondatodat annyira nem értem. Tehát amikor a nyereséged elért egy -mondjuk milliós- határt akkor átváltottad fiatra és kiutaltattad a bankszámládra ha jól értem.

A banki tranzakciók között pedig ott van a beérkező utalás. Ezt következő évben leadózod? vagy hogy csinálod?

2021. febr. 1. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Beszélsz angolul? Ha igen, az internet tényleg végtelen lehetőséget kínál a tanulásra crypto témában. Tök jó discord/reddit/telegram csatornák vannak, ha beszélgetni akarsz egy-egy dologról.

Ha nem beszélsz angolul, a coincash blogját ajánlanám. [link]

Itt kb minden le van írva amit a bitcoinról alapnak tudni kell. Extra, hogy pl az oldal másik részén defi coinokról is van egy csomó infó, ami engem kb jobban érdekel már, mint a klasszikus bitcoin-ether-litecoin trió.

Ők mondjuk napi trade-re annyira nem alkalmasak, mert kb 3% a váltási díj, de amit HODL-re veszek, azt kb mindig náluk, mert az EUR utalás meg az összes szarakodás a tőzsdével pont annyira jön ki, hogy már inkább megéri náluk váltani a magyar számlámról.

2021. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hali


Nem mondanam hogy beszelek angolul, de a szovegeket es egyszerubb beszedet megertem kisebb kihagyasokkal :)

Engem sem feltétlenül a bitcoin érdekel, hanem a pár cent vagy 1-2 dolláros coinok amikben nagy lehetőségek lehetnek.

Van euro számlám is a bankomnál szóval az még annyira nem is para.

Láttam elég elborzasztó tranzakciós díjakat némely oldalon, ami nem a forint-euro-dollár viszonyában gázak hanem az hogy veszek mondok valamit 100 euroert xrp-t aztán lényegében 95 eurom lesz benne a többi semmibe vész... visszavaltaskor meg ugyanez vagy rosszabb...

2021. febr. 2. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt számolod, hogy váltanod kell EUR-t, mennyit mozog az árfolyam amíg beér a SEPA utalás a tőzsdére (ha megérkezik, mert a Rafi pl folyamatosan ledobja lol), meg annak mennyi az ára, az én számításaim szerint általában sokkal rosszabbul is jövök ki, mintha egy magyar váltónál vennék mondjuk USDC-t, 1-2 órán belül bent lenne a tőzsdén, aztán mehetne a kereskedés. De érdemes számolni egyet, mielőtt belevágsz a dologba. A klasszikus tőzsdei kereskedésben már jártas vagy?
2021. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Évek óta vannak reszvenyalapjaim, utobbi 2 evben egyedi reszvenyeim is, de ezekkel en csak a bankaromon keresztül foglalkozok. Szóval az a kifejezes hogy jártas lennék a témában nem igaz, csak tudok pár dolgot :)

Egyébként te melyik tőzsdét használod?

2021. febr. 4. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában Kraken-t és Binance-t használok, de sok más jó tőzsde van még.

Mondjuk én azt mondanám, hogyha nem vagy jártas aktív napi vagy heti kereskedésben, akkor inkább olyan tokeneket vegyél, amikben hosszú távon hiszel, és ne tárold őket tőzsdén, mert túl nagy a security risk.

2021. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!