Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vakok,siketek,autisták,menyi...

Vakok,siketek,autisták,menyi pénzből élnek egy hónapba,ha van munkájuk úgy ,vagy nem tudnak dolgozni akkor úgy?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én 52635 Ft rokkantsági ellátást, illetve 23160 Ft fogyatékossági támogatást kapok. úgy, hogy 20 év munkaviszonyom volt a rokkantság megállapítása előtt.

Dolgozni szeretnék (nem vagyok teljesen vak, egész jól látok még), de még a vírushelyzet előtt sem volt könnyű állást találni fogyatékkal élőként.


Az egyik havi bevételemet felajánlom neked, költsd magyartanárra....

2020. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Kedves #1-es, mihez értesz, és hol laksz? Ha Debrecenben, akkor esetleg beszélhetnénk...
2020. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
az ország pont másik felén...
2020. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadúszó vagyok, változó, hogy mennyi a havi jövedelmem, de nagyjából olyan 300 000 Ft-ra jön ki átlagosan. Valamikor a duplája ennek, valamikor meg egész hónapban semmi. Segélyt, támogatást egyáltalán nem kapok. Ja, és autista vagyok.
2020. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindketten vakok vagyunk, mindketten dolgozunk. 380-390ezer a havi bevételünk.
2020. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és mit dolgoztok?

szabadúszóként milyen munkát lehet vállalni?

2020. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb 60 ezret.

és sehova nem hívnak be interjúra, és hát nem jó jövőt látok ebben...

pedig tudnék dolgozni...

sok embertelen főnökök...

2021. dec. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tehetség másként válasza:

A fogyatékossággal élő embereknek általában kétféle támogatás jár, ami összesen körülbelül 80 ezer forint.

Aki a támogatást kapja és mellette tud dolgozni is, annak a havi keresete attól függ, hogy milyen munkát tudtak neki adni.

2023. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!