Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessek 1 millió forintot?

Mibe fektessek 1 millió forintot?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok és van bő egymillió forintom amire előre láthatólag kb. 3 évig nincs szükségem.

Jelenleg az egyik fele egy aranyszámlán van (conclude), a másik még a bankszámlámon. Érdemes a többit is oda betenni, a mostani, egész alacsony aranyáron?

Valaki tud jobbat ajánlani?

A feltételeim:

-a várható inflációnál magasabb hozam

-az indokoltnál nem magasabb kockázat

-napi pár percnél nem több időráfordítás

-vész esetén jólenne ha mozgatható lenne

-egész stabil jövedelmem van, később lehet, hogy még további összegeket fektetnék be.(kb évi 500.000Ft)



2020. dec. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Antik óra.
2020. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Én ennyi pénzt önmagam fejlesztésébe fektetnék be.

Egymillióból valami döbbenetes hozamú befektetéssel is maximum néhány milliót tudsz csinálni, ami valljuk be, mai szinten szinte semmire nem elég. Alacsony színvonalon élve is maximum egy évig tudod kihúzni belőle.


Azt viszont tapasztaltam, hogy ügyesen elköltve önmagad fejlesztésére akár megtízszerezheted, megszázszorozhatod azt a mai értékét.

2020. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Tessék, állampapír kalkulátor, kockázatmentes "befektetés".

2020. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ossze kevered a dolgokat. Befektetni szeretnel vagy spekulalni? Befeltetesnel nem jo a penzed felet aranyban tartani, foleg nem arany szamlan. Amit te csinalsz vele az spekulacio, amivel semmi baj nincs csak akkor ne tekints ugy ra, hogy 3 ev mulva szukseged van a penzre.
2020. dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ebben a korban magadba fektesd, ez a legeslegjobb befektetés. Külföldi tanulmányok, nyelvtanulás, továbbképzés stb. Ha, csak félretennél, akkor államapapír. A spekulálást nem ajánlom, azzal a pénzzel szabad spekulálni, amelynek teljes elvesztése sem okoz nagy problémát. Ha ilyennel nem rendelkezel, akkor még nincs itt a megfelelő alkalom.
2020. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
PMÁP
2020. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj privát üzit segítek.
2020. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!