Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rossz a címzett neve,...

Ha rossz a címzett neve, leadják a csomagot vagy visszaküldik?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Külföldről (Angliából) rendeltem csomagot. A cím jó, kivéve hogy lehagyták az emelet/ajtót illetve a nevem helyett valami tök mást írtak. Ez most tűnt fel amikor kaptam egy e-mailt hogy úton van a csomag.


Így gondolom a megfelelő kerületbe eljut (pesti vagyok), de a kérdés, így ugye nem küldik vissza? Van rá esély hogy leadják a helyi postán ahol fel tudom venni?


Köszi!



2020. nov. 29. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sem a cím, sem a név nem jó, akkor sok esély nincs rá, hogy megkapd


Nyomomkövezés van rajta?

2020. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs:(


A cím maga jó (irányítószám, utca házszám) csak emelet ajtó nincs rajta. Ezért gondoltam hogy esetleg leadják a kerületi postán?!:/

Ilyenkor ha pl felhívom a postát, adnak ki infót hogy érkezett e hozzájuk ilyen névre+címre csomag?

2020. nov. 29. 14:56
 3/4 BlackSword ***** válasza:
Névre, címre keresni lehet ugyan, de hogy a felmenőid meg lesznek említve az tuti...
2020. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Amennyiben a magyar posta a szolgáltató, akkor a postán fog kikötni... ha a telefonszám jó, akkor sms-t is kapsz, hogy a csomagod letétbe került... max bebiflázod, hogy élettársa vagy a címzettnek...
2020. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!