Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán lehet feladni utánvétte...

Postán lehet feladni utánvéttel úgy csomagot hogy az utánvételi összeget ami visszajön nekem ne a postázz hozza ki kp-ban, hanem mondjuk megadok egy szla számot amire átutalják?

Figyelt kérdés
Tehát a pénzt amit kapok nem a postás hozná ki, hanem átutalnák az általam megadott számlaszámra. Ha lehet ilyet az többe vagy kevesebbe kerül mint ha a postás hozná? Ill. hamarabb vagy később kapom meg a pénzt mintha a postás hozná?
2010. aug. 11. 14:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, feladhatod úgy a csomagot. Meg kell add a neved, a bank nevét, címként Budapest 1910, és a számlaszámot. A kézbesítési idő szerintem kb. ugyanannyi. A telepítési idő kb.3 nap. Telepítéskor az utalványrészt kézbesítés után felküldik Budapestre, és ott végzik a telepítést az adott bank felé. Ha a kézbesítővel kéred, akkor kiváltás után postai úton kapod, aminek ideje általában 1-2 nap. Mint egy levélnek.
2010. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Ha a kézbesítővel kéred, akkor kiváltás után postai úton kapod, aminek ideje általában 1-2 nap. Mint egy levélnek."


Ezt nem értem ha a pénzt a számlámra utalják akkor mit kapok meg postai úton?


Ja és még annyit h ha így adom fel ugyanannyiba kerül mintha rendesen küldeném? Na és az én pénzemből nem vonnak le semmit a banki utalás miatt?

2010. aug. 11. 16:46
 3/4 anonim válasza:
100%
Arra értettem, ha mégsem számlára, hanem lakcímre kéred a pénzt. A díja mindkettőnek ugyanaz.
2010. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi a válaszokat!
2010. aug. 12. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!