Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pl az üzletek panaszkönyvébe...

Pl az üzletek panaszkönyvébe bárki írhat bármit?

Figyelt kérdés
értem ezalatt,hogy akkor ennyi erővel minden kereskedést meglehetne szivatni,és őket ezért keményen meg is büntetnék,ez ellen védekeznek valahogy?
2010. aug. 9. 15:05
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
95%

"őket ezért keményen meg is büntetnék" ez nem ilyen egyszerű, minden gyerekcsínyre nem ugranak, vagy kapsz egy semmitmondó levelet végül a boltvezetőtől.

Oda sem adják, ha nyilvánvalóan csak hülyéskedsz, azt mondhatják, hogy hívjál rendőrt vagy rosszabb esetben kiraknak téged a fűre sírni.

2010. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Kikérheted, bele is írhatsz, de ez még nem jelenti azt, hogy megbüntetik őket. Először kivizsgálják a dolgot. Én még mondjuk nem hallottam olyanról, hogy a panaszkönyve beírt dolgok miatt lett volna egy üzletnek nagyobb baja.
2010. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek! A panaszkönyvet nem kell, hogy odaadják. Elérhető helyen kell, hogy legyen mellette egy tollal. Ez minden üzletben így van!
2010. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt félreértések estek,én nekem nincs szándékomban bármely panaszkönyvbe írni,csak így eszembe jutott,mert láttam 1 kommentnál hogy megbüntetik keményen az üzleteket ezért.De azért köszi mindenkinek!
2010. aug. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!