Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen nyárimunka lenne jó...

Milyen nyárimunka lenne jó egy 15éves lánynak? Ti hol dolgoztatok nyáron?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 16:51
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Szórólapozás,hostesskedés,kutyasétáltatás,fagyiárus.. viszont csak 16tól vállalhatsz legálisan diákmunkát, és nagyon nehéz találni!! sok szerencse,vagy összeköttetés kell hozzá. kérdezd meg szüleid hátha ök betudnak nyomni vhova.:)

2010. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én önkéntes voltam ennyi idősen egy kutyamenhelyen. Nem tudom, 15 évesen miket lehet ma csinálni, ami nem utáltatja meg előre a munkát a gyerekekkel. Szórólapozást 300Ft-os óradíjjal szerintem felejtsd el.. Talán fűnyírás, gazolás, kutyasétáltatás, bevásárlás időseknél, ilyeneket el tudok képzelni.
2010. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 évesen a tanítási szünetekben lehet dolgozni, szülői engedéllyel.

Namármost ugye, ma hetedike van. Van még szűk három heted dolgozni. Mármint ha hétfőn már kezdhetnél is, ami ugye nyilván képtelenség.


Szerintem idén ezt felejtsd el, inkább a tanulásra koncentrálj...

2010. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De ha jol beszelsz legalabb ket nyelvet (egy is eleg, ha jol nezel ki) es Pesti vagy akkor el tudsz menni ejszaka szorolapozni night clubboknak. Az kb 3000-20.000/ este. Pincer voltam jonehanyban, szal tudom hogy nem a legjobb melo, de azonnal kezdhetsz, es fizet is
2010. aug. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!