Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debrecenben antik vagy használ...

Debrecenben antik vagy használt cuccos boltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Debrecenben keresek olyan boltokat, ahol használt dolgokat tudok venni, amik szép és használató állapotúak,de az áruk is kedvező. Érdekel használtruha, antikvárium, régiségek boltja, retro shop, stb. Kérlek segítsetek csak most költöztem ide és kb semmit nem tudok merre van :D
2020. szept. 24. 07:40
 1/1 anonim válasza:
Rengetek van csak fel kell fedezni őket 😍 a buszvegen van egy hirtelen nem tudom mi a neve. Ott sok régiség van, én személy szerint porcelancicakat gyűjtök ott, de vettem már tükröt is nagyon jó árban, egy napot lehet válogatni. A legjobb Turi szerintem a pesti utcan van és a galamb utcán. Ugyanaz a kettő igazából csak 2 üzlet. Illetve a böszörményi út is tele van turival és olcsó napokon is kincseket lehet találni. Írj privatot nyugodtan és segítek Debrecenben:)
2020. szept. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!