Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszaírtak a vámosok már...

Visszaírtak a vámosok már anyum bakba is volt utalásért elküldtem a fotot is nekik de ők az online rendelést kérik mit jelent ez???

Figyelt kérdés
lefoglaltak nekem a vámosok egy csomagot amit az ebayról rendeltem már itt van régen szlovákiában Poszonyban de vámosok lefoglalták azt írják hogy teljes online megrendelést küldjem el mit is jelent ez??? mert már mindent megtettem mit tegyek mi az szerintetek online megrendelés??
2020. szept. 14. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Honnan kellene nekünk tudni, hogy egy Szlovák vámos mire gondol?

Miért nem kérdezed meg tőlük? Sokkal egyszerűbb volna...

2020. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tudsz nekm annyit megmondani mi az online megrendelés mit jelent??
2020. szept. 14. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az online visszaigazolást a rendelésről.
2020. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az eredeti eladói oldalt is látni akarják, ahonnan rendelted, plusz ha kaptál e-mailen is visszaigazolást akkor azt is. És ha lehet, ne lefotózd a mobiloddal, hanem csinálj róluk képernyőmentést (Print Scrn gomb, majd megnyitsz egy képnézegető programot, mint az IrfanView és megnyomod a CTRL+V gombokat).
2020. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
aha de mi az ?? amit küldtem ??
2020. szept. 14. 16:28
 6/12 A kérdező kommentje:
aha az a baj emailem mesgzsűnt amifvel fent vagyok az ebayon akkor mit kel tenni??
2020. szept. 14. 16:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinálj akkor képernyőmentést az eredeti eladói oldalról plusz az E-bayes visszaigazolásról.
2020. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hogyan segíts kérlek milyen gombot nyomjak meg nyissam mewg azt oldalt azut milyen gonb lépésről lépsére léygszives
2020. szept. 14. 16:36
 9/12 A kérdező kommentje:
megcsináltam lementettem képe sikerült kösz így jó lesz?? [link]
2020. szept. 14. 16:41
 10/12 A kérdező kommentje:
mondjárt léygszi gyorsan egy másik oldalt még amiről lehet lehuzni léygszi itt vagy fontos !!
2020. szept. 14. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!