Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Startupok amikben hasonló...

Startupok amikben hasonló lehetőség van mint a Tesla és tőzsdére is vitték őket?

Figyelt kérdés
Engem nem csak kizárólag elektromos autó érdekel. Bármilyen tech cég amiben van potenciál. Kedvenc startupjaitok?

2020. szept. 5. 02:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondjátok el pár sorban hogy melyik startupokat kiséritek figyelemmel és hogy miért győztek meg arról hogy beszálljatok részvémyesként.
2020. szept. 5. 02:06
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudok egyről sem, amibe megérné pénzt tenni!


Régebben volt StartUP akadémia, Online StartUP youtube és lehetett írni nekik, meg Angyalbefektetős baromság...


Egyetlen épkézláb elképzelés sem volt, az eredeti ötlet, tehát amit nem loptak/másoltak az meg olyan vicces volt, hogy sokszor majdnem megfulladtam a nevetéstől, ezért is néztem meg a 99%-át :)


Kérdező, ha tudsz ilyen oldalakat, amik még mindig mennek kérlek osszad meg velem a linkjét, köszönöm!

2020. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!