Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Banki eladósodott ingatlanok...

Banki eladósodott ingatlanok adás vétele, segítetek ebben a témakörben?

Figyelt kérdés
Ismeritek az ingatlanvegrehajtas.hu-t? Vagy hasonló oldalakat? Kérdezni szeretnék
2020. aug. 30. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a cégek kerülendők.
2020. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. aug. 30. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert csodák nincsenek. Az ingatlan árverések nyilvánosak, nem kell hozzá semmilyen közvetítő.
2020. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

99%-ban házrészeket "árulnak"

Vajon ki szeretné a cigánytelepen az 1 szobának az 1/4-ét megvenni???

2020. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De egyébként hiteles és megbízható az oldal? Találtam egy olyan ajánlatot ami teljes tulajdonjogú
2020. szept. 15. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Hazánkban nem rendelkeznek üzleti tevékenység végzésére jogosultsággal, Life And Health Ltd. áll a portál kiadása mögött, de a tartalomért nem vállal ő sem felelősséget. Van egy gmailes elérhetőség és egy eldobhatós telefonszámú mobiljuk.


Amit kapsz tőlük:


Szolgáltatási díjak


Szolgáltatásaink havi előfizetési díjai:

Ingatlan adatbázis

br. 20 GBP/hó

vagy br. 7754 Ft/hó

Ingóság adatbázis

br. 16 GBP/hó

vagy br. 6203 Ft/hó

Ingatlan és ingóság adatbázis

br. 25 GBP/hó

vagy br. 9693 Ft/hó


Az ingyenes tartalomhoz férsz hozzá, ha fizetsz...

Szerintem fizess be még ma lehetőleg minden családtagod nevében!

2020. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező inkább innen rendeljél nekem CPU hulladékot:


[link]


Megveszem tőled kilóját 15 000Ft-ért, neked is megéri és persze nekem is tovább adni 35 000Ft/kg árban. Régebben "visszanyomoztam" ezen a remek 1-2euró/kg árakkal dolgozó cégeket, elég soknak egy borsodi cigánytelep 3-adik emeleti lakásában volt a főhadiszállása.


Nem bízom bennük, de ha te igen és tényleg nem b***sznak át a komáid, akkor nagy üzletet csinálunk a végén :)

2020. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egy ingatlanon végrehajtási jog van, akkor azt kizárólag végrehajtó értékesítheti árverésen, vagy maga a tulajdonos, ha minden tartozását fedezi a vételár, és az árverést még nem írták ki.


Végrehajtó: Adóhatósági, törvényszéki (megszűnnek, átvette a tevékenységüket a NAV), önkormányzati, önálló bírósági végrehajtók. Ők árverezhetnek.


NAV árverési felülete: [link]

ÖBV árverési felülete: [link]

2020. szept. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!