Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért keres többet egy nem...

Miért keres többet egy nem Magyar?

Figyelt kérdés
Se rezsi se alberletet nem kell fizetnie

2020. aug. 23. 07:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Én 200 ezer

A másik 100 több

Nekik nemkell rezsit semmit fizetni

Ugy élnek mint a királyok

2020. aug. 23. 07:23
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Mert biztos nyugati!
2020. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Jól van, éljenek úgy, mint a királyok!

Én is dolgoztam külföldön és nem kellett se lakbért se rezsit fizetnem. Megállapodás kérdése. Én személy szerint munkaközvetítőn keresztül mentem, tehát alapjáraton kevesebbet kaptam, mint amennyit az ott élők. Viszont abból nekem alig volt adózni valóm, sőt a munka után, hónapokkal később még adó-visszatérítést is kaptam (nem kis összeget). Drágán vásároltam, de nem szórtam a pénzt. Utazni nem utaztam, étteremben sose ettem :D elment a kedvem, amikor megláttam az árakat. Ezen kívül nem költöttem italokra, szórakozásra, tehát félre tettem.

Van, ahol fizetik a munkába járás költségét vagy bérlet vagy egyéb közlekedést. Ezen kívül juttatások is vannak.

De az igen sokat segít, hogy kell-e lakbért vagy rezsit fizetni.

Egyébként nem tartom kizártnak, hogy a munkáltató kedvezményesebben adózik külföldi munkások után.

2020. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Mire gondolsz egész pontosan kérdező? Gondolom nem az ukrán vendégmunkásokra asszociálsz, hanem az ösztöndíjas hallgatókra.
2020. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3: nem, a munkáltató nem adózik kedvezményesebben a külföldi munkavállaló után. A kérdező beböfögött valamit mindenféle magyarázat nélkül és helyesírás nélkül. Nem igaz, hogy a külföldieknek nem kell rezsit se albérletet fizetni. Valószínűleg a kérdező a szalag mellett keres 200e-et és összehasonlítja magát a külföldi igazgatóval vagy menedzserrel aki olyan fizetést és juttaásokat alkudott ki magának amilyet, mert ő tanult évekig, miközben a kérdező a helyesírása alapján az általános iskolát se végezte el.
2020. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem bántok senkit.

Csak idegesit.

Ugyanazért a munkáért szinte dupla pénzt kapnak.

Nemfizet se rezsi se semmi.itt Magyarországon nem drága az élet. Azért sok a külföldi.

2020. aug. 24. 04:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!