Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megfenyegetnek a boltban,...

Ha megfenyegetnek a boltban, ahol dolgozok pénztárosként, milyen legális fegyverrel tudok védekezni ilyen esetekben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 10:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egy dohányboltban nagy veszélynek vagyok kitéve, de a gázspraynél maradok inkább, mert a fegyveres túl kockázatos.
2020. aug. 8. 16:01
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet gyakorolnod kell, hogy tudatos maradj, ha kicsit kapsz az arcba, mert bent azért elég jó esély van rá.
2020. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen az üzlet felépítése, de a gázspray nagy hátránya, hogy könnyen kaphatsz te illetve a többi vásárló is a felhőből, extrém esetben akár súlyos sérülést okozva egy ártatlan sorbanállónak.


Kamerát, rendőrségre vagy biztonsági szolgálathoz bekötött pánikgombos riasztót javasolnék.

2020. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
13: Milyen súlyos sérülést okozhat a gázspray?
2020. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
#14: Súlyos tüdőbeteg, asztmás, allergiás személyek esetén előfordulhat komoly probléma. Ha egy legyengült, krónikus tüdőbeteg hajléktalan áll sorba másodikként, teljesen ártatlanul az aktuális tüskéért és telibe kapja a gáz, akkor valószínű, hogy a mentő viszi el.
2020. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Ja persze, ha előtte valaki fenyegetőzik, akkor valószínűleg ott fog állni nyugodtan mögötte, várva a sorára, nem megy el messzebb egy bolond vagy veszélyes embertől. Egy súlyosan tüdőbeteg nem áll sorban dohányboltban - szerintem. Ha meg mégis, akkor kb. ugyanolyan esélye van a gázspraytől meghalni, mint a következő szál cigitől.
2020. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem a hajléktalanon van a hangsúly és továbbra is szar módszer sortüzet küldeni a vevők kőzé, még ha "ártatlan" kapszaicin is a "tűz".
2020. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Zárt térben a paprika HAB, azaz Pepper FOAM és a gumilövedékes fegyver.
2020. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
5-ös látszik, hogy nem nézett utána, mi az a Falcon 9mm
2020. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A f@sznak megy tüdőbeteg dohányboltba. A gázsprayt javaslom (megerősítem)
2020. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!