Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fifa 21 előrendelés Hogyan...

Fifa 21 előrendelés Hogyan működik egy előrendelés? Ha most előrendelem akkor hogy tudok játszani mikor megjelenik a játék? Egy kódot kapok amit az originben tudok beírni? Vagy valami más

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol akarod pontosan előrendelni, de például digitálisan úgy szokott működni (Steamen), hogy:

-olcsóbb az előrendelőknek

-ajándék jár nekik

-a megjelenés előtt letölthetik a játékot, így már nem kell a telepítéssel bajlódni, mikor a megjelenéskor aktívvá válik

-vagy épp semmi különössel se jár


Fizikai boltoknál általában csak annyit jelent, hogy mihamarabb igyekeznek postázni a cuccot (bár ott is lehetnek ajándékok és kedvezmények persze).

2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Originen szeretném előrendelni,gondolom ott ugy van h megveszem es amint megjelenik jatszhatok vele,csak ugye kapunk bónuszokat,csak nem tudom pontosan hogy ez így műkodik-e vagy nem
2020. aug. 5. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ránéztem az áruházi oldalára, ugyan fel van sorolva bizonyos bónusz mindhárom verzióhoz, de nem láttam külön kiemelve, hogy ez előrendelőio exklúzív tartalom.


Viszont ha megnézed a játékot a Steam áruházban, ott világosan fel van tüntetve, hogy mik is az előrendelői bónuszok, ha aug 14-ig vásárolod meg. De csak az ultimate editionhöz van feltüntetve ilyen bónusz.

2020. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oh, ok most látom, hogy az Origin oldalán is van az ultimate-hez egy Limited only rész, a legelső pont.
2020. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát olyan asszem, hogy előrendeled és megkapod, de vagy nem tudod megnyitni, vagy lehet tudsz kick off-ot nyomni, néhány csapattal, + lehet sokáig tölt le, de gyorsabban , mintha mondjuk október vagy november korul töltöd/veszed , mert akkor már a frissítéseket is be kell töltenie
2020. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!