Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék csinálni magamnak...

Szeretnék csinálni magamnak az Etsy-n egy profilt és termékeket is szeretnék csinálni...mik kellenek ehhez?Mik az első lépések?

Figyelt kérdés
És mibe csomagoljam majd a dolgokat....honnan tudnék majd rendelni?

2020. júl. 29. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

bocs, hogy ezt mondom, de ha ennyire nincs fogalmad a dolgokról, akkor inkább ne kezdj bele. Azt ugye tudod, hogy adózni is kell utána?

Azt meg végképp nem értem, hogy ha termékeket szeretnél csinálni, akkor miért kérdezed azt, hogy honnan rendeljél?


"És mibe csomagoljam majd a dolgokat..."

Olyanba, amiben nem éri kár a terméket.

2020. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz hogy a kérdésemre válaszoltál 😌✌🏻
2020. júl. 30. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Az etsyn a korona óta eléggé visszaesett a forgalom a késztermékek esetén, nem a legjobb időpont most elkezdeni. Egyes országokba jelenleg postázni sem lehet.

Milyen termékeket készítenél?

2020. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fal díszeket...(pl.) [link]

[link]

2020. júl. 30. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:

az interneten ezt találtam neked, etsy kisokos:

[link]

itt minden infót megtalálsz, én is olvasgattam korábban, de egyenlőre letettem róla. A postázás miatt álltam le, mert nem tőlem függ, hogy Botswanaba megérkezik-e 3 nap alatt.

2020. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ilyesmikre tul nagy igeny lenne, raadasul a masodik pin jogi szempontbol is problemas.
2020. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Etsyn nem éri meg, sokat levesznek. Kb 1 éve hirdettem, akkor nem lehetett forintos fizetést megjelölni. Eurót adtam meg, az átváltási díj is kva sok.

Ami hasznom lett volna mind levették.

Ebay is jobb.. Vagy facebookos csoportok

2020. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso, azert ez igy nem egeszen igaz. Nekem egy honapra kb 10% korul szokott kijonni az etsy jutalek. Ha valakinek csak 10% haszna van, akkor egesz egyszeruen nem eri meg ertekesiteni..
2020. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!