Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek az ingatlan com....

Átvertek az ingatlan com. Oldalon, ha valaki hasonlóan járt, befizette a kiküldött összeget?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 15:31
 1/9 anonim válasza:
Mi volt az átverés részletesen?
2010. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem vertek át amikor ingatlan vettem.Mert nem ilyen helyen intézem az ilyen fontos ügyeket.Magam megyek mindenek utána.Ha kell több házat is megnéztem,és csakis Bankon és ügyvéden keresztül fizettem..Mielőtt fizettem volna,még a földhivatalba is elmentem infót kérni..

Ingatlan ügyekben mindig személyesen kell utána járni és ilyen oldalakon..Nem is értem,hogy ki az aki ilyesmit csinál...?

2010. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*javítok

kimaradta egy "nem"

vagyis személyesen kell utána járni és nem ilyen oldalakon..

2010. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt írták nagybetűkkel 30napig ingyenesen hírdethet!Feltettem az ingatlant 3hónappal ezelőtt,tegnap kaptam egy levelet tőlük hogy 14ezer ft kiegyenlítetlen számlám van,mivel nem töröltem hírdetésem,ők tovább hírdették.Le akartam törölni a hirdetést,nem engedik míg ki nem fizetem a tartozásom.Én sehol nem olvastam hogy ez fizetős oldal.Olvastam rengeteg embert becsaptak,azt szeretném tudni mi történik ha nem vagyok hajlandó kifizetni ezt az összeget,hisz egyszer sem kaptam levelet hogy a hirdetésem a mai naptól nem ingyenes:(
2010. aug. 3. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem,hogy mi a gond nálad..

Elolvastam a linkelt oldal információját.

Én ezt olvastam ki_

- " Ingatlanhirdetés feladása (Új építésű lakás hirdetése kivételével) extra szolgáltatások nélkül ingyenes. Extra szolgáltatások: képfeltöltés, hirdetés kiemelése, link megadása, címke, frissítés, megjelenés újságokban."

(itt mintha azt írná hogy ingyenes.

- "A hirdetés feladásakor igényelt extrák (képfeltöltés, hirdetés kiemelése, link megadása, címke) csak az extra szolgáltatások díjának befizetése után jelennek meg hirdetése részeként."

itt már azt írja,hogy ha extra kívánságaid is voltak a hirdetésnél akkor előbb ki kell fizetni a díjat,és csak utána rakják fel

- "Hirdetése – hosszabbítás nélkül – a feladástól számított 60 napig látható. Mielőtt hirdetése lejárna, az ingatlan.com rendszere egy emlékeztető e-mailt küld Önnek."

Itt írja,hogy 60 napig hirdetik,és mielőtt lejárna küldenek egy emailt amiben értesítenek..

Szóval nem 30 napig ingyenes,és előre kell fizetni az extra dolgokért..

Ha helyedben újra elolvasnám a szabályokat,és az információkat.Attól okosabb leszel,és jobban át fogod látni a helyzetedet..Ha úgy érzed,hogy becsaptak,akkor írj nekik egy levelet (akár mellékelve a hirdetésükben szereplő adatokkal,szabályokkal,hogy nem vagy hajlandó fizetni,mert a szabály szerint 60 napig ingyenes,és értesíteni kellett volna téged ami nem történt meg..

Mivel a hirdetés regisztrálásánál nem volt megadva,hogy fizetni kell,így nem érzed jogosnak az anyagi követelésüket..(bár személy szerint meglep,hogy egy hirdetés ingyen van,mert ha újságba teszed akkor is kell valamennyit fizetni...)

Szóval nézd át,hogy ki hibázott...

2010. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még valamit..

Az oldal szabályzata szerint emailt kell küldeniük,és nem levelet..Esetleg nem kaptál emailt tőlük amire azt hitted,hogy csak a szokásos reklám??

2010. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Árak nélkül számláz az Ingatlanbazár.com légyszi nézd meg az oldalt..
2010. aug. 3. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ingatlanbazár.com oldalon van egy regisztrációs szabályzat.Azt kell elolvasni,hátha benne van a lényeg..

A többit nem tudok elolvasni mert ahhoz regisztrálnom kéne,és nem szeretnék..

De az előző amire a belinkelt mondatokat is idéztem az nem innen való. hanem az ingatlan.com oldalról..

Ott a fizetésről is ír feketén-fehéren

[link]

2010. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2010. aug. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!