Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben az üzletben mi lenne a...

Ebben az üzletben mi lenne a legcélszerűbb döntés?

Figyelt kérdés

a helyzet az hogy egy pc fórumon megegysztem egy sráccal egy cserében. ő egy processzort ad én egy alaplapot. úgyvolt hogy egyszerre adjuk fel elsőbbséggel, (de már ekkor fenyegetőzőtt a srác, hogy ő rendőr és ha másnapra nem érkezik meg a csomag szól a nyomozó ,,kollégáinak" )


ma sokáig melóztam, itt meg bezárt a kisposta, mondtam neki hogy holnap feladom az alaplapot.. erre meg írja hogy átvertem, és ha holnapig nem érkezik meg az alaplap feljelent, és már nem is kell neki az alaplap, a cuccát se küldjem vissza mer nem kell neki,és a cserétől se állhatok el. feljelent igy is úgyis.. rá nemsokkal közölte, hogy az alaplap nem kell neki, küldjem vissza a processzort külmben megy a rendőrségre..erre adott 5 napot..


az ilyen szemét ember megérdemelné ha mondjuk a frankó kis proci helyett valami gyengébbet küldenék :D vagy egy gyengébb proci hütőt. de az is nagy szemétség lenne.


mi lenne most a legjobb döntés?


2010. aug. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
az alaplap elküldése, nem állhat el egyoldalúan a szerződéstől...ha meg rendőr lenne, tudná, hogy ezzel kiröhögik
2010. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még akkor se ha lényegében hivatalos szerződés nemtörtént? csak privát üzenetekben beszéltünk erről? a proci értéke meghaladja a 20ezer forintot.. ebben az esetben is ki röhögné a rendőrség? bár kétlem hogy a srác vette volna boltban azt a processzort
2010. aug. 2. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Legalább volt annyi sütnivalód,hogy nem törölted az üziket ?

Elég fiatal lehetsz,ha elhiszed,amikor azt írja,hogy rendőr.

2010. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a szóbeli szerződés is szerződés, az emailben megbeszélt is....
2010. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hittem el hogy rendőr
2010. aug. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!