Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet hivatalosan kivizsga...

Hol lehet hivatalosan kivizsgaltatni, hogy realis-e a kiszamlazott futesdij egy homennyisegmerovel felszerelt lakasban?

Figyelt kérdés
Melyik szervhez kell panasszal fordulni, hol lehet kerni,hogy igenis vizsgaljak meg,hogy nem csaltak-e a leolvasasnal? Tortent ugyanis, hogy a hazban,ahol lakom, a zaroszinten hoszigetelt lakasban, joval az osszes lakas atlagan foluli az allitolagos homennyiseg fogyasztasom,holott a foberlomek kulfoldon elnek, en csak a nagyszobat hasznalom, azt is kb, naponta este fel tiztol tizenegy oraig futottem. Sporoltam mint az allat, inkabb feloltoztem, mar amikor itthon voltam. Ket muszakban dolgozom a het minden napjan, melette meg esti suliba jartam hetente haromszor, szoval nem nagyon voltam itthon. megis annyi a szamlam, mint egy csaladnak, akik gyerekkel elnek, otthon vannak, stb....Jelzem megegyszer, mind ez egy ujonnan hoszigetelt haz otodik emeleten, a zaroszinten!
2010. júl. 31. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
előző leolvasáskor már ott laktál?
2010. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen hőmennyiség mérőd van? Radiátorokra szerelt digitális kijelzős, amikről egy leolvasó segítségével olvassák le a felhasznált hőt vagy a lakásnak van egy közös (vízórához hasonló) mérőórája?
2010. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Radiatorra szerelt, de nem digitalis, hanem az a homerohoz hasonlo valami van a lakasban!

2010. aug. 1. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Elozo leolvasaskor meg nem laktam ott!
2010. aug. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!