Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a kasszás munka?

Mennyire nehéz a kasszás munka?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva fogok kezdeni egy kisvárosi tescoban és nagyon izgulok... 8órám lesz majd betanulni, utána kezdhetem is egyedül. Pisilni kimehetek ha kell? Kaját vihetek a kasszába? Mennyire kell figyelni? Nehéz kelezni a pénztárgépet? Hogyan kell kasszát nyitni/ zárni?

2020. jún. 16. 15:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Minden fel van tüntetve a monitoron (nyitás, zárás), kaját nem vihetsz be, csak italt (az se mind1 h milyet), wc-re kimehetsz (5 perc) általában. Sztem nem nehéz csak sok az idióta meg a bunkó ember. Annál több a türelmetlen. Sok sikert és kitartást kívánok :)
2020. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Semmi nehéz nincs benne. A többit elmondják majd
2020. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En ejjeles voltam egy kisebb tescoban.

Kasszaztam,sort toltottem,ujsagoztam,pekarut sutottem,kenyeret raktam.

Szunetem elvileg volt,gyakorlatilag akkoriban ezekben a kisebb tescokban "illett" nem kivenni a szunetet.

Ha pisilnem kellett szoltam a kollegamnak aki addig vagy beallt a kasszaba,vagy ott allt es jelezte a vevoknek,hogy par perc es jovok.

Beletanulni nem nehez,velem 2,5 orat volt ott valaki betanitani,utana otthagyott.hajnalban jokora sor vart,mentek az emberek dolgozni.en meg azt se tudtam melyik pekaru melyik helyen van 😅.

De eleg konnyen megtanultam.par nap utan mar siman porgettem fennakadas nelkul.

Amikor ejfelkor kivittem a kasszat leszamolni,es hoztam a masikat akkor ettem meg egy csokit,es gyorsban ittam egy kv t.kb ez volt a hivatalos szunetem.de ez is csak azutan mikor mar ment gyorsan a szamolas.

Inni vihetsz magaddal,enni nem.

2020. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!