Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor jön meg az OTP Junior...

AcTiViAA kérdése:

Mikor jön meg az OTP Junior számlámra az elutalt pénz?

Figyelt kérdés

Megcsináltuk neten a regisztrációt, viszont csak utána egy héttel nyitottuk meg bankfiókban a számlát. Ebben az egy hétben viszont küldtek nekem 20000 forintot ami a mai napig nem jött meg a számlámra, viszont aki küldte annak levonta a számlájáról, és ki is írta hogy el lett küldve a részemre.

Ilyen helyzetben mit lehet/mit érdemes csinálni?



2020. jún. 14. 18:32
 1/5 anonim válasza:
89%
legkézenfekvőbb megoldás, hogy bemész a bankfiókba és megkérdezed ott
2020. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 millió Ft alatt azonnal, a hét minden napján..
2020. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Mivel még nem volt hova megérkezzen a pénz, ezért vissza lett fordítva. A történet amúgy sem kerek, mert az utaláshoz számlaszámot kell megadni. De számlád még nem volt. Ezért számlaszámod sem volt. Hova utalt akkor a partnered???
2020. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a 3-assal. Gyanús nekem, hogy valaki át akar verni téged.
2020. jún. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A számlaszámomat már amikor regisztálok az oldalon megadják. Az megvolt és arra küldték anyámék, viszont ahogy írtam még azóta sem jött meg a pénz.
2020. jún. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!