Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptam ma egy csomagot Mit...

Kaptam ma egy csomagot Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy borotva szettet, csak úgy..

Nem rendeltem, semmire nem iratkoztam fel..

Egy borotva csomagot kaptam, és egy csekket a csomagban, ami 1190 ft

A postásnál egy csomó ilyen csomag volt

Most mit tegyek?



#csomag #Borotvaszett
2020. jún. 10. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
2020. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy ilyen beprobalkozos cég. Valaki nem hívott előtte telefonon? Csomag aláírós volt?
2020. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hívott

Lehet rossz címet adtak meg

Passz.. anya vette át

2020. jún. 11. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Akkor lehet, anyukád vette át. Fizesd ki a csekket, a továbbiakat - ha van ilyen, mondd le. Fiam kipróbálta, a borotva jó, ennyit megér :-)
2020. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
KI NE FIZESD!!! Amint megteszed, kuldik a tobbi keretlen csomagot, egyre dragabban. Vissza kell kuldeni ugy ahogy van.
2020. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, ne beszélj már zöldségeket: mondom, hogy a fiam megrendelte, átvette a csomagot, A BOROTVA JÓ, de LEMONDTA !!! A TOVÁBBI CSOMAGOKAT és azóta sem jön, csak az az egy jött. Simán le lehet mondani.


Na, lehet lehúzni, nem kell az igazságot elhinni :D :D

2020. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!