Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterára kötelező megadni a...

Vaterára kötelező megadni a saját pontos lakcímem ha kínálatra fel akarok tölteni és eladni pár cuccot?

Figyelt kérdés
Muszáj megadnom a pontos lakcímem meg bankszámlaszámom és a telefonszámom, ha el akarnék adni 2 pólót, meg 2 nadrágot és egy sálat, ez komoly? o.O Miért kell ezeket megadni, hogy boldog boldogtalan lássa, ha esetleg valaki meg akarná venni? Azért nem értem, mert találkozót tudunk megbeszélni anélkül is, akit érdekel, miért kéne látnia a címem? (Ha jól láttam az oldalon, nem lehet elrejteni) Max egy telefonszámot megadnék az oldalnak, de többet nem. Csak így tudok feltölteni oda? Ha ezeket mind megadom nyílvánosban, jól láttam?
2020. jún. 3. 03:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, meg kell adni, mert az a szabályzat.


Nem fogja mindenki látni, csak az aki megvásárolja a termékedet.


Ha nem tetszik ne használd az oldalt. Eladás után úgyis jutalékot kellene befizetned (gondolom ezt se tetszene)

2020. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!