Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom pontosan megnézni...

Hol tudom pontosan megnézni hogy mennyi évem van elszámolva?

Figyelt kérdés

Tudom, ügyfélkapu, meg nyugdíj menüpont,csak épp nem mutat szart se.

Tudna valaki linket adni, ahol már csak be kell lépnem?

Köszönöm


2020. máj. 28. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Azt hogy mennyi van "elszámolva" nem tudod megnézni ilyen egyszerűen - mert nincs elszámolva amíg nem vagy éppen nyugdíj előtt.

Ha szeretnél a várható nyugdíjadról információt kapni, akkor oda vagy neked kell beírnod minden egyes befizetésedet az elmúlt évtizedekben - minden munkahelyen, minden fizetésed a havi változásokkal stb., vagy kérned kell hivatalosan egy előzetes kalkulációt a nyugdíjintézettől.

Te azt nézheted meg hogy volt-e és mennyi volt a járulékfizetés a munkáid után - de nem tudom hogy ez visszamenőlegesen digitalizálva van-e már a régebbi évekre is vagy csak az elmúlt 1-2 évtized van a rendszerben.

Nem tudom megadni hogy hol, mert már egy éve hogy rákerestem és nem megyek vissza bogarászni.

2020. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 29. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!