Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán magánszemélyként hogy...

Postán magánszemélyként hogy tudok csomagot küldeni úgy, hogy a címzett fizessen minden költséget?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy árut és nem azt küldték, amit kértem. Jeleztem feléjük, azt kérték, hogy küldjem vissza a csomagot a "cimzett fizet" jelszóval. Viszont a posta dijszabásai között nem látok olyan lehetőséget, hogy nekem ne kelljen fizetni semmit. ha azt akarom,hogy házhoz vigyék, annak a külön díját nekem kell fizetni. Félek ha postán maradóként adom fel, nem fognak érte menni... Bosszantó, hogy rendelek 16eFt értékben, ők tévednek és még én fizessek pluszban? Tud valaki megoldást?

2020. ápr. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bemész a postára

megmondod, hogy úgy szeretnéd feladni a csomagot, hogy a címzett fizeti a díjat

ennyire egyszerű


és ni, még a posta honlapján is ott van

[link]


nem mellesleg rengeteg webshop szerződésben van a postával és még ennél is egyszerűbb a művelet

2020. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell neked fizetni pluszban, a posta tájékoztatója szerint egyértelműen meg tudod tenni az ingyenes feladást. Az már csak a te félelmed, hogy nem fogjék átvenni a postán maradót, ezért inkább fizetnél pluszban...
2020. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. ápr. 29. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első tökéletes választ adott, de azért feladás előtt nézd meg a webshop ÁSZF-jét. Van nagyon sok cég, amely portós csomagot nem vesz át.
2020. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!