Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozik egy sportköz...

Mivel foglalkozik egy sportközgazdász?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Ez engem is érdekel. A foci vb alatt gyakran nyilatkozott egy pasi, akinek ez volt a titulusa. Őszintén szólva ilyen hivatalosan sztem nem létezik, ez csak egy jól hangzó megnevezés. Mindazonáltal közgazdász végzettsége biztos, h van.

De ez után szabadon én gasztroközgazdász leszek! :D

2010. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ilyen. Mintahogy nincs sport jogász se.Mivel nincs sport törvénykönyv csak polgári törvénykönyv van.
2010. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Naaaanaanana. Az lehet, hogy sport törvénykönyv nincs, de attól még se szeri se száma a sporttal kapcsolatos jogszabályoknak, Európai Bírósági döntéseknek és szabványoknak. Ezen komoly pénzek múlnak, és vannak, akik kifejezetten erre specializálódnak. Egy hivatásos sportolónak nem mindegy, hogy egy válóperes ügyvéd képviseli-e, mikor mondjuk arról van szó, hogy eltiltják-e, vagy nem.
2010. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!