Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha félre tudok rakni havi...

Ha félre tudok rakni havi 30ezer forintot, akkor milyen bankhoz forduljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Minden hónapban félre tudnék rakni ennyi összeget, viszont nem tudom, hogy megéri- e befektetni valami kamatos dologba, betét vagy valami ilyesmi, nem tudom a megnevezésüket.

Egyáltalán nem vagyok ezekkel tisztában, ezért kérek egy kis segítséget. Vagy ti mit javasoltok?

Amit még elkell mondanom, hogy egyetem végén szeretném kivenni. Olyan 4 év múlva. Dolgozok. Úgy, hogy van honnan félre tenni mielőtt ezt kérdi valaki.

Előre is köszönöm a válaszotokat!



2020. ápr. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankszamlarol kartyaval online veszel belole allampapirt.
2020. ápr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barnabas333 ***** válasza:
Cibnél van withpay megtakarítás, mobilról bármikor tudsz rátenni és bármikor fel is szabadíthatod. De csak 300ezerig ad jó kamatot, utána mintha csak egy sima számlán lenne a pénzed. Viszont nagyon rugalmas...
2020. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 15. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 evre tervezel, akkor mindenkepp az allampapiroknak nezz utana. Az Allamkincstar oldalan mindet bemutatjak neked! Nagyon jo, hogy mar most gondolsz erre!
2020. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kh hozamhalmozó x időre lekötöd,de ha van valami gebasz hozzányúlhatsz és ami bent marad pörög tovább. Állam meg értékpapírral is próbálkoznék,de most nagyon nem mindegy mibe nyúlsz bele oda már szakember kell.
2020. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!