Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Földgáz túlfogyasztás visszaté...

Földgáz túlfogyasztás visszatérítés postán?

Figyelt kérdés
Utalvány jött hogy az átalánydíjas gazszamlam túlfizetéset vegyem fel a postán. Km-res sor áll a posta előtt. Miért nem számítják bele a következő szamlaba, nem értem. Es ha nem veszem fel a pénzt, akkor beleszamitjak?
2020. ápr. 14. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ez pont nem túlfogyasztás!
2020. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, a kérdésem nem erről szól.
2020. ápr. 14. 18:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor legyen túlfizetés. Ugy tudsz válaszolni? Köszi
2020. ápr. 14. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt lehet, hogy annak idején, amikor a szerződést kötötted, akkor ez lett kiválasztva, hogy fizessék vissza és nem az, hogy számítsák bele a következő számlába. Nekünk is most túlfizetés volt pár hónapja a gázt illetően, így én már 2 hónapja nem fizettem gázszámlát, nullás számla jött. Viszont emlékszem, hogy meg kellett jelölni, hogy ilyen esetben mi legyen a túlfizetéssel. Én ezt választottam, hogy legyen beszámítva a következő számlába.

Szerintem jelezd a szolgáltató felé telefonon, vagy e-mailben, hogy így kéred. Vagy szépen olyan időben menj a postára, amikor nincsenek sokan.

2020. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!