A cégeknél amikor bevételeket nyereséget kell kimutatni mièrt mindig jövöbeni vàrhato saccolt értékekkel szàmolnak?
Nos tavaly a 2019 egész éves bevételeket költségeket kellett kimutatni november/decemberben.
Ami annyit jelent hogy mivel januarban szamlazzuk ki a decembero honapot es sok költsegszamla januarban jön mult idöszakokra, a nagy kérdés: Miért nem januàrban kell kimutatni a tavalyi egész évet?
Most a marcius havi nyereségröl, bevetel költseg aranyrol kell listàzni ugy hogy még a bérek sincsenek szàmfejtve a marciusi bérköltség is saccolt közelitö lesz csak meg millio màsik vàhato szàmla.
Miért nem azt kell kimutatni soha ami a konkrétan mindennel az alatamasztott valosàg? Igy összevissza lehet kozmetikazni a kimutatàsokat.
Az azthiszem azert van volt hogy varhato nyereseg utan is adozzon az ember elöre. Magyaràn ezzel kötelez adofizetesre nem megkapott csak saccra varhato nyereseg utan is.
A NAV rosszabb mint a kisebbség.
De az en esetemben arra kivancsiak minuszos vagy pluszos e a ceg mi éri meg neki melyik oldalon csuszik lefelé stb.
Es saccolgassak random. Es a saccomra fog az kijönni hogy hol tendalnak lefelé hol meg felfelé.
De az meg nem is erdekli öket hogy mondjuk februarban miben buktak mennyit nyertek. Multra vonatkozoan amiböl akar evtizednyi tendenciakat i ki lehetne mutatni függvenyekkel hogy lefele ivel e vagy felfele mikor miert volt melypont Konkret adatokkal ugye az senki nem erdekel.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!