Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptam egy SMS-t a hogy...

Kaptam egy SMS-t a hogy csomagom érkezik a DHL-expreszel és hogy külgyem el az email címemet de sehogy se sikerül mert nem tudom hogyan kell kitölteni a táblázatot kérlek segícsetek ebben ?

Figyelt kérdés

Ezt külték :

Tisztelt Ügyfelünk!Küldeménye érkezik a DHL Express-el.Kérjük küldje el email cimet a b2c.sms@dhl.com cimre az AWB 13353******* B2C email targy hivatkozassal.A megadott email cimre elküdjük a vamkezeléshez szükséges tajékoztatast.Valasz hianyaban nem tudjuk a vamkezelést elkezdeni és küldeményét kézbesiteni!


A csillagozást én raktam bele


És ez a táblázat amit nem értek :

Címzett: b2c.sms@dhl.com

Másolat:

Bcc:

Tárgy:



2020. márc. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Átverés.
2020. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem átverés mert jön a csomag csak nem tudom kitölteni ezt a táblázatot mert nem tudom hogy mit jelent a

Másolat

Meg a BCC

nem tudom mit kell oda irni

2020. márc. 17. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell írnod a másolat és bcc és tárgy-hoz, küldd el amit kérnek a megadott email címre és ennyi.
2020. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez akkor is átverés, ne válaszolj.


hívd fel a DHL-t a csomagszámoddal, hogy hol jár a csomag (vagy nézd meg online). lehet, hogy még nincs is az országban

2020. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es mi az átverés?? Egy dhl.com-os címre kell elküldenie az email címét. Ennyi.
2020. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kap egy kamu vámmyilatkozatot, hogy fizessen be x forintot, persze lehúzós számlaszámra.
2020. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyne... mert egyesek mindenben, még egy DHL-es sms-ben is átverést látnak, ezért ne fizessen semmit és semmisítsék meg a csomagját :)

Mert egészen véletlenül az sms küldője tudja, hogy csomagot vár, hogy mi a telefonszáma, hozzáfér a DHL emailjeihez (hiszen @dhl.com-ra küldött emailekhez csak a DHL fér hozzá), meghekkelte a DHL rendszerét, hogy belehamisítsa a tracking számot amire így ha rákeres a kérdező, akkor látni fogja, hogy hol van a csomag - és mindezt párezer forintért. Logikus... :)

Kérdező, ha nem hiszel az üldözési mániásoknak, akkor jobban jársz ha a vámkezeléssel, az adatok elküldésével a DHL-nek nem húzod az időt, mert rád fogják terhelni a késedelemért a tárolási díjat.

2020. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!