Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyszerre vagyok regisztrálva...

Egyszerre vagyok regisztrálva a munkaügyiben és dolgozom 8 órában, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Főállású anyaságin voltam, amit lemondtam, hogy vállalhassak 8 órás munkát, ezzel egyidőben bejelentkeztem a munkaügyibe. Rá egy hétre az egyik pályázatomat pozitívan bírálták el, pár nap múlva mehettem szerződést aláírni, kettő közt pedig elmentem kijelentkezni. Ott közölte velem az ügyintéző, hogy nem tud kijelenteni, ameddig hiánypótlásba nem viszem be neki a határozatot az anyasági lemondásáról, aminek viszont 3 hét az átfutási ideje. Mondtam, hogy de mennék szerződést aláírni, erre ő megvonta a vállát, hogy hát ez van. Nem üti egymást a két dolog? Ellátást sem kapok, ameddig nincs bent a papír.
2020. jan. 28. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ügyintézőnek rögzítenie kellett volna a munkaviszonyod (csak macerás, mert még nem volt határozatod)

Jelentsd be az online felületükön a munkaviszonyod kezdetét: [link]

2020. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!