Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék megismerkedni az...

Rui84 kérdése:

Szeretnék megismerkedni az Ökonet világával, azonban sehol sem találok Ökonetes munkatársat Jászberényben. Ismertek olyan embert, aki Jászberényben Ökonettel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy az ugyanolyan MLM szekta,mint a tobbi... orulok hogy anyam abbahayta,mert egy idoben teljesen agymosott volt tole...uj baratok, meg szervezzen be masokat maga ala, meg jaj de nagyon szeretik egymast... az egesz barati kore eltavolodott tole emiatt pedig ugy inditott o is, hogy csak kiprobalja a samponjukat......
2010. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az MLM nem egy szekta. De érthető, hogy aki nincs benne, az nem látja át a rendszert, meg azt hiszi, egy piramisjáték. Csakhogy a piramisjátékok illegálisak. Számtalan különbség van, de ebbe most nem mennék bele. Mindenki nézzen utána, előbb mutasson jobbat, aztán kritizáljon. Szerintem...

És igen, valóban, a gondolkodásmódja megváltozik az embernek. A személyiségét fejlesztheti vele, ez önmagunk megismeréséről is szól. És arról, hogy nem kizsákmányolunk embereket, hanem megmutatjuk nekik, hogy van egy lehetőség, amivel élhet. Sokszor, mikor az ember belevág az MLM-be, a barátai eltávolodnak tőle. De én azt mondom, hogy akkor azok nem voltak igaz barátok. A rendszer ezt is eldönti... hiszen barát az, aki elfogad minden változásoddal együtt. Nem kell, hogy ő is ugyanazt csinálja. Csak értse meg. Nekem is van, aki eddig barátom volt, és lenézi az egészet. Nem ítél el, amiért ezt csinálom, de egyre inkább nem vagyunk egy hullámhosszon, hiszen ami az életem részévé vált és hivatásommá, arról nem tudok vele úgy beszélni, mint egy olyannal, aki már tudja, miről is szól ez.

És a másik, hogy ha az MLM-et fikázzák, nézzünk már körül a világban. A hagyományos vállalkozások, multicégek, stb. , nem piramisrendszeren alapulnak? Dehogynem... az tényleg a kizsákmányolásról, az alkalmazottak hülyének nézéséről szól. A főnök a piramis tetején, az alkalmazottak alatta. A viszony pedig nem egymás segítése, hanem a dolgozó sárba tiprása. Tisztelet a kivételnek, de tényleg. Mert vannak.

És régen az MLM-ben is rengetegen csalódtak és sok embert vágtak át vele, anno. Én csak annyit tudok mondani, hogy ami megtörtént, megtörtént, az a múlt, ez a jelen.. én most benne vagyok egy rendszerben, és látom, hogy akik körülvesznek, mind becsületes emberek,akik egy tisztább jövőképet szeretnének, nem pedig vergődni az alkalmazotti létben...

2012. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!