Wish megbízható?

Figyelt kérdés
Tudom, vannak már kérdések, de azok régiek... most akarok elösszöt onnan rendelni, és hallottam már hideget meleget... Szóval egy 15k forintos billentyűzetet nézegetek, és azt venném meg. Mennyire megbízható ebben a témában?

2019. nov. 7. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg más piactereken is az árát, mert Wish-en kamuznak erősen. Plusz ha 15-be kerül, akkor a vámon még rá kell fizetned +27% áfát +3500 eljárási díjat, plusz 2 hónap lesz mire megkapod (ha nem több, már a karácsonyi csúcsforgalom van).
2019. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
1-es leírt mindent pontosan, én már csak egy dolgot tennék hozzá: és még garanciád sem lesz rá, ha mondjuk 3 hónap múlva meghibásodik.
2019. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a messenger állandóan feldobja a hirdetést, pedig még sosem rendeltem onnan.

1x-2x olyan jó cuccok voltak ott hihetetlenül jó áron, hogy rámentem.

De a konkrét oldalon már 10x többe került.

Később újra láttam ugyanazt ugyanúgy fillérekért, megint rápróbáltam. Ugyanúgy jártam, az oldalon már sokkal drágább.

Nekem ez épp elég volt, hogy ne is akarjak rendelni.

Nem megyek házhoz a pofonért...

Csalók.

2019. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Előző válaszolók, az igen. :D Nem tudom ti hol éltek, de az biztos hogy nem megy rá a 27%-os áfa.

Sokat rendelek Wish-ről. Van olyan ami nem jött meg, olyan is ami hibás/sérült volt, vagy csak gagyi és ocsmány. Jah, ez ezzel jár, Ebay-en és Alin is előfordul, de még magyar oldalak esetében is.

De ha baj van azonnal kapod is vissza a pénzedet, nem kell külön telefonálgatni meg harcolni érte. Csatolsz pár képet, elmondod a bajod és ennyi. Vissza se kell küldeni a cuccot ha bajod van vele. Mondjon nekem bárki bármit, ez azért elég nagy pozitívum.

Szóval nézd meg a termék alatti véleményeket, az eladóról az értékeléseket. Ha így is jónak találod akkor rendeld meg nyugodtan.

2019. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

"Nem tudom ti hol éltek, de az biztos hogy nem megy rá a 27%-os áfa."


Akkor rendelj egy nagyobb, mondjuk 50 ezer ft értékű árut és majd lesz nagy csodálkozás...

Pár száz ft-os, meg 1-2 ezer ft-os csip-csup dolgokra persze, hogy nincs áfa.

2019. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22 euró fölött van áfafizetési kötelezettség. Ha eddig nem érted el, nyilván nem is állt meg a vámon. Elektronikai eszköz ritkán csúszik át, plusz ugye a kínai jófejségből ráírja neked hogy 5 dollár értékű a termék, a vámon meg látják hogy az biztos nem annyi, és rögtön bekérik a számlát róla.
2019. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6700-ért rendeltem hazai oldalról pulóvert, erre egy hétig jött a gépemre a wishes reklám, ahol ugyan azt a pulóvert árulták, rákattintottam én is (Ó te eszement barom!).


999Ft-nak írták, gondoltam OK annyit megér, választottam méretet ár megugrott 3840-re, válasszál színt már kapásból 4999, postázási cím OK... ár felkúszott 9999-re, ha 1 percen belül megrendelem, ha később 14 999Ft...

NEM RENDELTEM!


Pár nappal később üzenet nyertem, belépek ingyenes bizbaszok, de fizetni kell a szállítási költséget, bumm 6999Ft postaköltség...

NEM RENDELTEM!

2020. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!