Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Folyton ezt a választ kapom...

Folyton ezt a választ kapom amikor rendelni akarok. Mit kéne tenni, hogy tudjak rendelni?

Figyelt kérdés
This Custom account cannot currently make live charges. The `verification.disabled_reason` property on the account will provide information about why this account is currently disabled. If you are a customer trying to make a purchase, please contact the owner of this site. Your transaction has not been processed.

2019. aug. 10. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha leírnád, hogy mi az oldal segíthet, de egyébként azt írják, hogy a rendelni akarsz lépj kapcsoltba az oldal tulajdonosával.
2019. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az oldal neve besttrendsco.com de tudom hogy mit írnak tudok angolul csak nem lehet kapcsolatba lépni az oldal tulajdonosával és nwm értem miért nem fogadja el a bankkártyás.
2019. aug. 10. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk, ha még csak az oldal tulajdonosával sem lehet felvenni a kapcsolatot, amikor egyértelműen erre utasít a figyelmeztető üzenet (kétlem, hogy megfelelő angol tudásod lenne, ha ez nem ment), akkor nem kellene innen rendelni
2019. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz, ha nem tudsz fizetni a bankkártyával - ugyanis semmi contact, semmilyen székhely, telephely, telefon, SEMMI NINCS megadva!!!


Ez eleve szabálytalan, de ilyen oldalról SOHA NEM VÁSÁROLUNK a neten!! Ugyanis ha bármi problémád van, mindössze egyetlen email cím áll rendelkezésedre, ahol vagy válaszolnak vagy nem (inkább az utóbbi) és semmit nem tudsz tenni, hogy visszaszerezd a pénzed.

2019. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

Ha szerencséd van és tényleg egy valós banknak adtad meg a kártyád adatait, akkor az a valós bank úgy tűnik letiltotta az általad használni kívánt oldalt, valószínűleg a sok nem teljesült vásárlás (=átverés) miatt (az átvert vásárlók chargebacket indítottak, és egy mennyiség után az eladó bankja ezt megteheti).

Mondjuk én eleve nem is adtam volna meg az adataimat egy olyan oldalon, ahol az egyetlen adat és kapcsolati cím egy gmailes cím... De legalább biztos jó árak voltak rajta...

2019. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Árverés az oldal, ezért a Shopify lekapcsolta. Nincs tulajdonos, cégadatok, semmi.
2019. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 2. Kommentelonek mondom hogy a középfokú nyelvvizsga szerintem nem szar és teljes mértékben értem hogy mi van oda írva csak meg nem találkoztam ilyennel...
2019. aug. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!