Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Allianz nyugdíjbiztosításról...

Allianz nyugdíjbiztosításról szeretnék érdeklődni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Allianz biztosítónál vagyok jelenleg és ajánlották ezt a nyugdíjbiztosítást, véleményeket szeretnék kérni.

Elkezdjem ? megéri ?



2016. okt. 5. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés inkább az, hogy kiszámíthatatlan, tőzsdei befektetésekhez kötött, úgynevezett unit linked biztosításból akarod a nyugdíjas éveidet tervezni, hanem előre látható, tőke garantálttal, amire szintén jár a 20%-os adójóváírás? Mert hogy ilyen is van, de nem az Allianznál.
2016. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, van, csak 20-30-40 évre nem takarékoskodnék tőkegarantált szarban, amelynek a hozama várhatóan jóval kisebb lesz, mint egy részvénypiacon is befektető konstrukciónak.

Nekem semmilyen nyugdíjbiztosításom nincs, de az önkéntes nyp-s pénzemet alapvetően részvénytúlsúlyos alapban tartom. 41 éves vagyok. Tőkegarantáltra majd öt évvel a nyugdíj előtt lesz szükségem legfeljebb.

2016. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Segítek neked hogy miért válaszd az Allianz nyugdíjtermékét,aminek Allianz életprogram a neve.

Még ha nem is nálam kötöd meg :)

Jól fogsz dönteni.


Az alábbi linkeket olvasd el,és érdemes megnézni az egyes termékek költségét,ahol láthatod hogy az Allianz termékei az MNB ajánlás alatt vannak.

Remélem tudtam segíteni a döntésedben.

2016. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,hozzátenném még,hogy azért nagyon fontos a költség összehasonlítás,mert 1%-os különbségnél is hosszú távon akár milliós nagyságrendű megtakarítás különbség lesz.
2016. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!