Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Megéri e Generali biztosítónál...

Megéri e Generali biztosítónál dolgozni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
21 éves fiatal lány vagyok. Jelenleg egy csongrádi gyárban robotolok, napi 12 órában.. iszonyat fárasztó és már az ízületeim is kezdi felmondani a szolgálatot..épp zért keresek egy másik munkalehetőséget amiből majd meg tudom alapozni a jövőmet ( a párommal lakáskasszát szeretnénk fizetni)itt jön a képbe a Generali.. sok szépet elmondtak az állásinterjún, nagy karrier, magas fizetés.. állítólag 2 évig havi 100.000ft támogatás (akkor is ha nem kötök semmit sem..)Ez tényleg így van?? csak mert engem megijeszt a vállalkozói része, ami önmagában is 60.000ft-ba kerülne.. de viszont ha a támogatás tényleg jár.. akkor abból ki tudnám fizetni a járulékaimat, nem? sok olyat olvastam hogy sokan eladósodtak, az ilyesfajta biztosítói állások kudarca miatt. Ez hogy lehet? vagy ők nem kaptak támogatást? Kérek mindenkit hogy a saját tapasztalatait írja le, vagy ha van olyan ismerőse aki ilyen helyen dolgozik mesélje el nekem.. mert kíváncsi vagyok, fiatal vagyok, persze hogy szeretnék karriert de nem szeretnék eladósodni... KÖSZÖNÖM!!!

2014. márc. 6. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen fedi a valóságot bizonyos kötésszámot el kell érned kata adónembe havi 50.000 ft kell befizetned a navnak illetve a könyvelőnek kb 5000-10000 ft-ot tehát döntsd el megéri-e?
2014. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt gondold végig, 21 évesen minden kereskedelmi üzletkötői és némi pénzügyi előképzettség nélkül tudod-e hitelesen képviselni magad és a szakmát?


Az ügynöki munka nehéz, kitartás és türelem kell hozzá. Szerintem ne kockáztass.

Tanulj nyelvet, és irány Ausztria!

Pár év múlva meglesz a lakásra való, majd akkor tanulsz egy szakmát, kialakul a személyiséged, jobban tudod mit akarsz csinálni.

2014. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!