Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szlovákiában ugye minden éven...

Szlovákiában ugye minden éven el kell menni fogorvosi ellenőrzésre, mert különben "nem fizet a biztosító". Én mindig járok ellenőrzésre, de ha ezen kívül megyek, tetemes összeget hagyok ott. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Például egyszer húzott, egyszer csiszolt, egyszer ínyt vágott, kétszer tömött. Voltam ellenőrzésen előtte, de mégis nagyon sok pénzt hagytam ott.


Akkor most fizet a biztosító, vagy sem?


2012. dec. 29. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A biztosító csak évente egyszer a "preventívna prehliadka-t" fizeti. Ezen kívül vannak eljárások, amelyekből 1-2 Eurót megfizet, de a többit neked kell saját zsebből finanszírozni.

Ha nem mész egy éven ellenőrzésre, akkor a következő ellenőrzés árát (kb. 5 Euró) neked kell kifizetni. Ennyi a különbség.

2012. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor a fenének van a biztosító is?! :-\


Azért, köszi! :)

2012. dec. 31. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!