Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Emelkedni vagy csökkenni fog...

Emelkedni vagy csökkenni fog a kötelezőm jövőre?

Figyelt kérdés
Augusztus végén lesz az évfordulóm. Az AEGON-nál vagyok,és most 11220-at fizetek negyedévente a 3 éves Suzukimra,ami 1490cm3-s és 75kW-os teljesítményű.Vajon az évfordulómig maradni-,csökkenni-, vagy emelkedni fog a kötelezőm? Ha változik,akkor mennyivel? A biztosítónál azt mondta az ügyintéző,hogy még nem tudják.Lehetséges ez?
2010. nov. 17. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
És ebből nem tudod kiszámolni egy online alkusznál? Netrisk, biztositas.hu, stb? Nincs eléggé tele reklámmal minden oldal?
2010. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden évben drágul!
2010. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom,hogy ki lehet számolni,csak azzal nem vagyok tisztában,hogy emelhet-e a biztosító év közben? Most február végéig kifizettem,és augusztus végén lesz az évfordulóm.Tehát 2010.8.-2011.8-ig ugyanannyit kell fizetnem,vagy ha letelik a negyedév,2011.2. végén,akkor a következő csekk drágább lehet-e,mivel januártól nem a cm3 után,hanem a KW után fizetünk.Vagy,akár januártól (2011) ,visszamenőleg is emelhetnek?
2010. nov. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!