Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Így köthetek kötelező gépjármű...

Pisti csak kérdése:

Így köthetek kötelező gépjármű biztosítást?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve vásároltam egy régi autot kötöttem rá biztosítást de nemtudtam fizetni(AZ AUTOT EGYSZER SEM HASZNALTAM MERT ROSZ VOLT)Ki is vonták ideiglenesen a forgalombol az óta ugy van.most viszont autot szeretnék vásárolni és arra lennek kiváncsi hogy más biztosítónal tudok e szerződést kötni így, vagy addig else kezdjem míg nem rendeztem az előzőt.és még annyi hogy hol tudok utánna járni mennyi a tartozásom mert már arra sem emlékszem hol kötöttem.
aug. 20. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Kötni köthetsz. Végülis ez már egy másik autó.

Viszont ha jól tudom a másikra fedezetlenségi díjat kell fizetni amíg nem kötsz rá újra biztosítást. Az meg így az évek távlatában elég nagy összeg lesz.

aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már kivan vonva a forgalombol. Köszönöm az a lényeg akkor megtüdöm kötni az új autóra, a masikat meg elrendezem amint tudom.
aug. 21. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg tudod kötni, ha a korábbi tartozásokat rendezted (fedezetlenségi díj), az lényegtelen, hogy a nem fizetés alatt mennyit használtad az autót
aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mivel az egy másik autó volt, nem fogja nézni a rendszer, hogy van-e arra tartozás (ha van is, az csak arra vonatkozik amíg forgalomban volt, nem amíg a tulajdonodban)


Ha ugyanarra kötnél, akkor azonnal látná, ill. ráfutna. Biztosítóztam, mindig így volt.

aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!