Nowan kérdése:
Mi az hogy számítógép?
Figyelt kérdés
Betörtek hozzánk és elvitték a számítógépet is, laptopot is sőt még a monitort is az asztalról.
A biztosítóm közölte hogy jó hogy én megbecsültem - helyette - a kárt 135000 + 100000 + 30000 forintra, mert ez alapján 100000-et fizet.
A számítógép és a monitor ugyanis 1-nek számít. Így viszont túllépi a 150000 Ft egyedi értéket.(Ezért a szerződés szerint külön kellett volna biztosítani)
Gondolom éppen azért gondolja egynek a kettőt. Mutassatok egy számítástechnika boltot ahol számítógépet kérek és monitort kapok...
Anno pont azért vettem 3:4 arányú TFT-t hogy tudjak régi DVD-t is nézni rajta.
2010. okt. 29. 15:45
1/3 Réti bubuzér válasza:
Üdvözlet a biztosítók "segítőkész" világában. Mindent megtesznek, csak nehogy fizetniük kelljen :(
2/3 anonim válasza:
Moldova irt régen egy olyan esetről, hogy a lakás biztositva volt hó és eső ellen - de mikor a havaseső miatt beszakadt a tető nem fizettek :( mert az ellen szerintük nem volt biztositás :(
3/3 laller13 válasza:
Basszus.... ez tényleg parasztság. A gép és a monitor nem számít egynek. Én a helyedben írnék egy szép levelet a PSZÁF-nek. Én is biztosítónál dolgozom, de ilyenről még nem is hallottam.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!