Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 48 éves férfiként életbiztosít...

48 éves férfiként életbiztosítás kötésére milyen lehetőségeim vannak? Van itt olyan személy, aki szakmabeli és tud ebben segíteni konkrétumokkal esetleg kalkulációval is?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 21. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
irjon nekem egy privát üzenetet. Segítek. Konkrét kalkulaciót is tudok készíteni (díjmentesen)
2022. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben.
2022. ápr. 22. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
az alkuszos felajánlkozásokat tiltani kellene innen. Óvatosan kérdező, gyakran fordul elő hogy drága konstrukciót kapsz, aminek magas a jutaléka számukra. Azért ingyenes a kalkuláció...
2022. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs ezzel problémám, 22 évesen én is árultam biztosítást.
2022. ápr. 22. 18:34
 5/8 A kérdező kommentje:
a pék se azért süti a kenyeret, hogy ráfizessen, hanem azért, hogy megvásárold és ő keressen rajta.
2022. ápr. 23. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:

#3

Ki adjon el biztosítást ha nem egy alkusz vagy egy ügynök???

Van, hogy a biztosító listaáránál kedvezőbben tudok adni ajánlatot.

Szerintem felnőtt ember el tudja dönteni, hogy kedvező-e neki egy ajánlat vagy sem. Ha nem felel meg, akkor sincs semmi gond. Senkit nem ér kár.

2022. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pontosan.
2022. ápr. 24. 12:56
 8/8 anonim válasza:

Hogyha aktuális még szívesen adok elérhetőséget.


Engem is telefonon keresztül ,,találtak meg”. Ingyenes kalkulációval, de pár alkalom után vegül megkötöttem, tetszett az ajánlatuk.

2022. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!