Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha betörte az ablakot a...

Ha betörte az ablakot a vihar, akkor a biztosítási díj drágul, ha bejelentjuk, vagy olcsóbb saját zsebből egy új ablak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne kíméld már a biztosítót. Azért van, hogy fizessen.
2021. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem olyan, mint a kötelező.
2021. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog drágulni. De ha most vetődik fel benned ez a kérdés, akkor miért fizetted eddig, ha inkább kifizetnéd saját zsebből az ablakot?
2021. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Te hülye vagy, ez nem olyan mint az autó biztosítás. Bejelented kimehet megnézni de fizetnie kell. Muszáj neki azért van. Olyan már történt velünk hogy biztosító felmondott nekünk mert nem tetszett neki hogy egyszer az életben segíteni kell rajtunk. Viszont legalább fizetett még az is. Szemét biztosító de még az is fizetett.
2021. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Sokat kell fizetniük, hogy emeljenek a díjon, százezreket, milliókat. Üvegkárok rendszeresen, nem emelnek emiatt.
2021. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem a háztartási biztosító minden évben küldi az új díjat...és említi a levélben, h nem történt az elmúlt évben semmi bejelentett káreseményem, ezért csak az alap emelést hajtják végre. Ebből arra következtetek,ha történt volna valami,akkor magasabb díjat kéne fizetnem.
2021. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 benboglar ***** válasza:
73%

Nekem is volt üvegtörésem, online beküldtem a számlát és délután a folyószámlámra utalták! Nem volt emelés semmi, csak a szokásos - az év eleji infláció követő pár száz Ft !

Viszont vannak olyan iparosok, akik megcsinálják az üveget és a biztosításod alapján ők intézik a megtérítést is !

2021. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Atilasz75 válasza:
86%
Létezhet olyan lakás biztosítási termék, amiben van bónusz rendszer. Ha nincs kár eseményed akkor csökken (vagy nem növekszik) a díjad. Nézz utána, milyen biztosításod van. Én attól föggetlenül kifizettetném az ablakot a biztosítóval. Üveg kárt egyszerű ügyintézni. Fotózd le a törött ablakot, hogy véletlenül se kössenek bele a számlába!
2021. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!