Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szuneteltetem a vállalkozásom,...

Szuneteltetem a vállalkozásom, de egy hónapja elfelejtettem TB-t fizetni, mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szuneteltetem a Katas vállalkozásomat, viszont elfelejtettem előző hónapba befizetni a tb-met. Ha jól látom a navnak kell kitolteni egy űrlapot, és utána lehet egyénileg fizetni. Ha most befizetes majd két hónapot, akkor nem tartozom, nem lesz elmaradásom? Mi a következménye ennek?
2020. máj. 3. 12:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Ugyfelkapum van amúgy, esetleg itt meg tudom nézni, hogyan áll a biztosítási statuszom?
2020. máj. 3. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Ügyfélkapun tudod intézni az egészet, be sem kell menned. Ebből még nem lesz baj, kifizeted a 2 hónapot és annyi. Nekem is pont így volt.
2020. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!