Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitnom?

Figyelt kérdés

Ősszel megyek egyetemre, de már most is vannak olyan dolgaim, ami miatt szeretnék számlát nyitni. Szóval, nekem ez lenne az első számlám, és arra vagyok kíváncsi, hogy melyik banknál érné meg nekem a legjobban számlát nyitni.


Propagandaszövegektől, reklámoktól kíméljetek, legyetek szívesek! Köszönöm!


2010. júl. 8. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az Erste vált be!
2010. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erste.

Nagyon jó, online kezelőfelület, ajándék pendrive, ingyenes számlavezetés 25 éves korodig, utána is csak valami jelképes összeg.

2010. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem OTP van, tesómnak Erste. Az ingyen pendrive azért ne legyen a fő szempont, mert úgyis rajtad hajtják be az árát
2010. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan bankra/számlacsomagra gondolok, ahol havonta többször (pl. 2-szer 3-szor) lehet díjmentesen pénzt felvenni, kis összegért számláról számlára utalni, és kicsi a kezelési költség.
2010. júl. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!