Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki dolgozik vagy dolgozott...

Valaki dolgozik vagy dolgozott bankba?

Figyelt kérdés
Anyum számlájáról minden hónapba vonják a törlesztőt,az a kérdésem hogy én a saját számlámra áttehetem?hogy az enyémről vonják?vagy anyumnak is bekéne menni a bankba?fhb nál vagyunk,családi csomagba,elvan törve a lába azért nem tud na bejönni velem,így zárolják a számláját,mert nem tudja megcsinálni az átvilágítást
2019. jún. 18. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Közszereplők vagytok? Kaptatok értesítést hogy egyeztetni kell?
2019. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk értesítést,voltam bent 2 hete megkétdeztem hogy kell e az átvilágítás,azt mondta igen,az én átvilágításom kész,kérdeztem hogy anyumnak kell e,és igen neki is kell,viszont közbe eltört a lába,és nem gipszelhető úgy tört el,és így nem mehet sehova,csak a házba ahogy tud
2019. jún. 18. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérj nyomtatványt és Kitöltve postázza vissza.

Kérdezz rá hogy az okmányok fénymásolata kell-e.


Vagy más egyéb módon el lehet-e végezni.

Amit kérdeztél hogy a te számládról vonják sz szerződésmódosítást igényel. Ahhoz is kell anyukád és ráadásul bonyolultabb sokkal.

Ha más az adós mint akinek a számlájáról vonják az különösen bonyolult.

2019. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,ez a papír megtörtént,mindent elküldtünk ami kellett,viszont nem jó,rá kérdeztem miért nem,és azért mert új a személyie,ezért nem tudom mit csináljak
2019. jún. 18. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Videobank nincs ennél a banknál?


Kérdezz rá hogy a személyes megjelenés helyett van-e bármi megoldás?


Ha nincs akkor be kell menni. Jövő szerdáig nem kap járógipszet?

2019. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs videó lehetőség,holnap rákerdezek,nem kap gipszet,köszönöm szépen
2019. jún. 18. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Bankban dolgozom.


Szerződésmódosítás, ha más számláról vonják a törlesztőt, aminek nem kevés díja van.


A mi bankunkból ügyintéző kimegy házhoz, ha az ügyfél olyan rossz állapotban van.

Vagy ügyfélszolgálaton keresztül is lehet adatot egyeztetni, vagy videóhívás. Tuti hogy kell adategyeztetés? Nem mindenkit érint.

2019. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!