Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankkártya igénylés saját...

OTP bankkártya igénylés saját képpel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna valaki infót adni arról, hogy ezt pontosan mikor, hogy lehet igényelni? Az online igénylőt megtaláltam, de azt nem írja, hogy mennyibe kerül, illetve hogy mikor lehet igényelni. Pl nekem augusztusban fog lejárni a kártyám, akkor ha július elején igénylek ilyet, akkor az új kártyát már így küldik ki? Vagy ez ettől teljesen független? Valaki tudna írni valami infót? Vagy az is jó, ha valami normális leírást belinkel valaki, ha én nem találtam meg.

Köszönöm előre is!



2019. máj. 19. 14:43
 1/1 Jaruss ***** válasza:
Azt 60 nappal a kártya lejárata előtt kell minimum,mert a cserekártyád ugyanannyit tud,mint a régi. Rendelnek újat,és törlik a cserekártya készítést. Generálódik egy,, rendelési kód,azt megmondja az ügyintéző,és ennek ismeretében neked kell majd feltölteni a képet.
2019. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!