Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindenképpen ki kell fizetnem...

Mindenképpen ki kell fizetnem a havi díjat?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelött úgy volt h veszek hitelt az Unicredit banknál. Mikor vittem be a papírokat akkor csináltattak velem ott egy bankszámlát kártyával,mert h majd arra megy a pénz,és ha nincs ott számlám nem kapom meg a hitelt. A hitelt nem kaptam meg,de a számlám tovább él. A kártyát nem is aktiváltam,de a havidíj megy rá. Ez kb 2000Ft. Most fogom a héten megszüntetni a számlám,és ki kell fizetnem ezt az összeget.

De sztem eléggé becsaptak a bankban.

21/L


2010. júl. 6. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
nem azt mondták, hogy ha van számlád, akkor kapsz hitelt, hanem azt, hogy ha nincs, akkor nem kapsz. Nem csaptak be, olvasd el, gondold át legközelebb a feltételeket.
2010. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!