Záloghitel vagy eladás?

Figyelt kérdés

Arany ékszereim sorsáról szeretnék dönteni. Van pár darab, ami nem tetszik, sosem fogom hordani. Viszont sajnos nem értek ehhez, ti mit javasoltok?


Köszönöm



2019. márc. 12. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Van több lehetőség.

1. Eladod

2. elajándékozod

3. Elviszed egy ékszerüzletbe, és beszámolják egy olyan ékszerbe ami tetszik neked. ( ha az ékszer drágább mint a te aranyaid grammba mérve, akkor csak a különbözeti árat kell ki fizetni.

Én pont a 3-as pontot tervezem csinálni. Nagyon sok ezüst, és arany ékszerem van amiket nem hordok. Arra gondoltam, hogy valamelyik nap ezeket leadom, és a megadott összegből amit adnának érte, veszek 1 db gyűrűt vagy nyakláncot. Mindig szerettem volna egy smaragd vagy gyémánt gyűrűt. Vagy egy közepesen vastag csavart láncot.

2019. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!