Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért fizetek ennyi havi...

Miért fizetek ennyi havi díjat az OTP-nél?

Figyelt kérdés
Ma voltam bent megkérdezni miért 1322 forintot fizetek két számlaért(forint, euro), a nő azt mondta azért, mert havi egyszer be kell lépjek az internetbankra, akkor a fele lesz. Mondok oké, biztos nem léptem be az előző hónapokban, de februárban tuti, így hazajöttem, és látom hogy márciusban is ugyanennyi összeget vontak le. Most akkor mi van?

2019. márc. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg talán az OTP-ben, innen senki nem látja, mi szerepel a te szerződésedben.
2019. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A számlacsomagod feltételeit nem tudjuk - mivel meg sem nevezted, így még utánanézni sem lehet. Amúgy 2 számláért (egy ft és egy deviza) egyáltalán nem sok az össz 1.322 ft. Vannak olyan bankok, ahol 1 számláért fogsz ennyit fizetni :D
2019. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy ingyenes (2500 Ft/hó csak most kedvezményes 1,5 évig) vbállalkozói számlám, meg egy 5600 forint/hó lakossági számlám, ha sokat hadználom a kártyát ennek 75 %t jóváírják, nem tartom soknak, mert mwgkapom érte a szolgálratádt, amit fizetek, szóval válts számlacsomagot/bankot, ha nem tetszik valami, de 1322 forint 2 számláért nem egy nagy összeg
2019. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én pontosan 0 forintot fizetek a forint+euró+megtakarítási számláimért, ugyanúgy az OTP-nél, szóval ez nyilvánvalóan a választott számlacsomagtól függ.
2019. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ez nagyon jó, de ilyenkor jó lenne ha a számlacsomag nevét is leírnád, mert akkor informatív a kérdezőnek és mindenki másnak is.

2019. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!