Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzbefizetés ATM-keresztül?

Gyula1971 kérdése:

Pénzbefizetés ATM-keresztül?

Figyelt kérdés

Az ATM-nek bankkártyát adunk,de a befizetés bankszámlára történik ?

Itt a számlát töltjük fel a folyószámlát.

Ennek szokott díja lenni?

Egy digitális bank bankkártyájával is lehet befizetni gondolom a számlára? A kp felvétel az havi 2-ingyenes. De ez befizetés?


2019. márc. 6. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden bankkártya mögött van egy folyószámla. Erről veszel ki pénzt és erre is fizetsz be a kártyaddal. Beteszed a kártyát, beírod a pin kódot, ahogy szoktad, majd a készpénzfelvétel gomb helyett a készpénzbefizetést nyomod meg. Kinyílik a befizető nyílás, oda kell betenned a pénzt. Vegyél le róluk minden kapcsot, kötegelőt és a rövidebb oldaluknál, egyszerre helyezd a gépbe az összes befizetni kívánt bankjegyet. Kb fél perc míg leszámolja és kiírja, hogy mennyit tettél be. Ha rendben van leokézod és kész. Ez a művelet az Erste banknál korlátlan szamban ingyenes, más bankról nem tudok nyilatkozni.
2019. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ilyet még nem csináltam.

, egyszerre helyezd a gépbe az összes befizetni kívánt bankjegyet? Egymás hegyén hátán rakjam be, tehát nem úgy mint az önkiszolgáló kasszában a Tesco-nál, ott egymás után kell betenni.

2019. márc. 7. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egymáson legyen az összes, lehetőleg ne nagyon szétcsúszva, hogy az összeset meg tudja fogni. Ha elkezdi behúzni még egy picit segíts neki, majd engedd el.
2019. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy kb 50 darab bankjegy fér egyszerre a nyílásba. Ha annál több van azt külön tranzakcióban fizesd be.
2019. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Viszont megtudtam, hogy saját ATM-ből lehet befizetni saját bankba.

Tehát Gránit bankos, digitális számlacsomaggal egy OTP-ATM nél nem tudok befizetni.

2019. márc. 10. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!