Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hallottam, hogy lehet, hogy...

Hallottam, hogy lehet, hogy lesz egy olyan lehetőség a bedölt hiteleseknek, hogy az állam megvásrolja a házukat és bérleményként kiadja a már csak volt tulajoknak. Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
20milláról van szó, és most már nagyon sok elmaradt törlesztőről.egy másik házon van jelzálog, így tudtuk a hitelt felvenni, illetve van életbiztosítás is.
2010. júl. 2. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már tavaly is volt olyan lehetőség, hogy az önkormányzatok megvehetik ezeket az ingatlanokat, majd kiadhatják bérleményként, de azért nem élnek a jogukkal, mert nincs miből megvenni az ingatlanokat.


Az, hogy az állam ez ügyben mikor fog lépni és kiket fog ezzel segíteni, milyen lakásokat kíván megvásárolni, az még egyáltalán nincs megtervezve. Valószínűleg megnézik, kik a legrászorultabbak, kik azok, akiken valóban segíteni szeretnének.

Egy biztos, lesz valamiféle szelekció, mert nincs elég pénz arra, hogy mindenkit támogassanak, és az államnak se jó befektetés, hogy pl felvásároljanak olyan ingatlanokat, amiken már több a tartozás, mint amit érnek.

2010. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
24%

csak a nagyon hátrányos helyzetű egyénekét fogja kiadni bérleményként: (cigányok)


a magyar ember meg megdögölhet ott ahol van!

2010. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló! Szerinted csak a cigányok lehetnek nagyon hátrányos heyzetűek??? Cseppet sem vagy fajgyülőlő.

Én nem vagyok cigány mégis lassan elárverezik a házunkat,mert bár nem büdös a munka, nem tudunk annyit keresni,hogy fizessük a megemelkedett hitelt.Hát ennyi.

2010. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből venné meg az állam az ingatlanokat?
2011. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!